Автомобіль, який для військових придбав Благодійний фонд «Волинь-2014», в зону АТО повіз священик

   Автомобіль Fiat Scudo, який для потреб українських військовослужбовців придбав Благодійний фонд «Волинь-2014», в зону проведення антитерористичної операції повіз священик.

   Настоятель Свято-Михайлівської церкви, що розташована в Луцьку в районі Вишкова о. Степан вже декілька десятків років є духовним наставником ТзОВ «Волинь-зерно-продукт» - одного із засновників Фонду. Окрім своїх духовних справ, в разі потреби, священик може сісти за кермо комбайна чи трактора та допомогти зібрати врожай.

   Першу допомогу українській армії о. Степан, парафіяни його церкви та Волинський обласний ліцей-інтернат Волинської обласної ради надали 8 травня, закупивши для військових продукти харчування. Відтоді мало не щотижня збирають в храмі кошти та передають їх на закупівлю усього необхідного воякам.

   Отець Степан каже, що створений благодійний фонд «Волинь-2014», принесе багато користі не лише військовим, але й простим громадянам, яким потрібна допомога. «Дуже добре, що під знаменами Фонду об’єднались декілька меценатів. Вони й раніше робили благі справи, але поодинці. А тепер, об’єднавши зусилля, досягнуть більшого та нададуть суттєвішу підтримку. Як говориться в прислів’ї: «З миру по нитці – бідному сорочка». Так і тут: кожен по трошки, а добра зроблять багатьом», - каже настоятель Свято-Михайлівської церкви.

   В зоні АТО о. Степан хоче надати військовим психологічну допомогу. В разі потреби, готовий висповідати та причастити українських вояків.  

17.09.2014