Волинські футболісти-атошники вийшли у півфінал «Кубка героїв АТО»

Перемігши вчора в 1/8 фіналу команду ФК «Прикордонник ДПСУ м. Київ», а сьогодні в 1/4 ФК «SB TEAM» (Центральне управління СБУ м. Київ) волинські хлопці вийшли до півфіналу змагань «Кубок героїв АТО». Суперником ФК «Волинь АТО» в зустрічі, де визначиться фіналіст змагань  буде столична команда ФК «Президентський полк».

Нагадаємо, що волинська команда виступала в Західному регіоні, де зайняла третє місце, здобувши путівку на фінальні змагання. Разом з ними до столиці кваліфікувалися дві львівські команди: ФК «Легіон» та ФК «Західний кордон». Вони в турнірній таблиці зайняли перше та друге місця відповідно. Однак, в Києві їм не пощастило і вони вже поїхали додому, в той час, як ФК «Волинь АТО» продовжує боротьбу за бажаний трофей.

Фінансову підтримку в розмірі 25 тисяч гривень, яка допомогла футболістам-воїнам поїхати на фінальні змагання, надали фундатори Благодійного фонду «Волинь-2014» Володимир Цибульський та Валерій Дібров, за що команда їм щиро вдячна.

Вже післязавтра 13 жовтня футболісти ФК «Волинь АТО» на стадіоні «Динамо ім.. Валерія Лобановського» зіграють, мабуть, найважливіший матч у своєму житті. Саме там відбудеться фінал та гра за третє місце. І всі волиняни,які думками з командою будуть тримати кулаки, щоби наші спортсмени зійшлися із суперником в золотому двобої.