Волновахці дякують БФ "Волинь-2014" за організацію поїздки та відпочинку дітей в Любліні

   Благодійний  фонд «Успіх» ( м. Волноваха) , Волноваська міська рада, батьки та діти висловлюють свою подяку "Благодійному фонду "Волинь-2014" за організацію поїздки та відпочинку дітей в  м. Люблін (Польща).

   Завдяки цьому проекту наші діти подружилися та придбали нових друзів з м. Луцька та  м. Любліна.  

   Люблін –це місто з 700-літньою історією. В програмі  проекту були  організовані екскурсії  до  будівлі – музею у селищі Козлівка, старим районом  міста Люблін, а також до музею, Люблінського замку та декількох Костелів. 

   Дітям  дуже сподобалась  поїздка до Люблінського аквапарку, де вони провели понад 2 години. В «Центрі доброго виховання», де мешкали діти, аніматорами та керівництвом центру були проведено: різноманітні конкурси, заходи, концерти, театральні сценки. Дітям дуже сподобались майстер - класи з запікання на кострі м’ясних страв , випікання кексів та виготовлення мила.

  Дуже дякуємо Вам за хвилини дитячої радості, за їх щасливі посмішки та за дружбу, яка зародилася між дітьми м. Волноваха, м. Луцька та              м. Любліна. Організація та реалізація таких проектів  сприяють зближенню дітей Сходу та Заходу та розвитку євроінтеграції нашої країни.

   Сподіваємось на майбутню співпрацю з «Благодійним фондом «Волинь-2014» та будемо сприяти у організації подібних проектів.

 

 

18.08.2017