Медалями "За оборону рідної держави" відзначено легенд українського футболу

   Цьогоріч вже втретє у Волновасі Донецької області відбувся турнір пам'яті бійців 51-ї ОМБр, які загинули під Благодатним 22 травня 2014 року. Вже традиційно участь у ньому взяли представники Луцька, команда "Абориген", президентом якої є відомий Волинський благодійник Віктор Чорнуха. Як і минулого року, волиняни стали бронзовими призерами. Перемогу ж здобули ветерани Маріупольського "Іллічівця", які у фіналі перемогли ровесників з Волновахи.

   Традиційним вже став приїзд на турнір Національної збірної України з футболу серед ветеранів. І хоча цього разу фортуна від них відвернулася, однак майстеність та професіоналізм дозволяє цим футболістам не старіти та триматися на "плаву". 

   Під час нагородження переможців та учасників турніру, представник БФ "Волинь-2014" та капітан ФК "Абориген" Ігор Лещенко за поданням благодійної організації "Волинь-2014" від Громадської організації "Країна" вручив медалі "За оборону рідної держави" Заслуженому майстру спорту Івану Яремчуку, Майстру спорту міжнародного класу Володимиру Лозинському та заступнику голови Волноваської районної ради, голові Федерації футболу та футзалу Волноваського району Сергієві Демченку.

 

26.05.2017