У Луцьку - "Вишиті обереги єднання"

   Всеукраїнський фестиваль вишитих рушників "Вишиті обереги єднання" організували у Луцьку задля збору коштів для будівництва храму та гуманітарного центру в місті Волноваха Донецької області. 

   Впродовж недільного дня на Театральному майдані Луцька відбуватимуться різноманітні цікаві заходи: конкурс дитячих малюнків на асфальті на кращий візерунок вишитого рушника, концертна програма народний колективів, виставка короваїв, флешмоб "Подзвони! Привітай маму!", концерт гурту "Соколи" та багато інших прекрасних дійств.

   А розпочалося все з вітальних слів організаторів: духовенства, влади та благодійників. Виконавчий директор Благодійного фонду "Волинь-2014" Володимир Кривович: Події 2014 року, які призвели до загибелі Волинських хлопців поблизу Волновахи, активізували суспільну свідомість громадян, як на Сході нашої держави, так і тут у нас. Постійно триває обмін делегаціями, відбуваються спільні спортивні та культурні заходи. З ініціативи Владики Михаїла та Служби безпеки України, Благодійний фонд "Волинь-2014" залучений до грандіозного проекту - будівництва храму та гуманітарного центру у місті Волноваха. Усі зібрані кошти акумульовуються на рахунках нашого Фонду. Сьогодні вже зібрано понад 320 тисяч гривень. Першими, хто пожертвував свої кошти на будівництво церкви є: ТзОВ "Волинь-Зерно-Продукт" ТМ "Вілія", ПАТ "Волиньобленерго", ТОВ СП "Модерн-Експо" та прихожани Української православної церкви Київського патріархату. В гуманітарному центрі планується системне надання гуманітарної допомогу, працювати з дорослими та дітьми несучи їм добро та хорощшу звістку із Західної України. 

14.05.2017