БФ «Волинь-2014» та газета «День» подарували усім школам Луцька та Луцького району книгу «Сестра моя, Софія»

   Сьогодні у бібліотеці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки в рамках традиційного щорічного заходу «Дні «Дня» на Волині» відбулось відкриття - XVIII Міжнародної фотовиставки «День-2016». Культурний захід зібрав в читальні владу міста, громадських та культурних діячів, учасників проекту, викладачів та студентів.

   Вже вдруге на фотовиставці були присутні представники Благодійного фонду «Волинь-2014». Як і минулоріч,  з ініціативи керівника «SKF Україна» та фундатора Фонду Володимира Цибульського, благодійники придбали історичну книгу «Сестра моя, Софія» для усіх шкіл Луцька та Луцького району. 

   Виконавчий директор Благодійного фонду «Волинь-2014» Володимир Кривович зауважив, що книги, які Фонд придбав минулого року, користувалися неабияким попитом в шкільних бібліотеках. Тому, коли цього року головний редактор «Дня» Лариса Івшина звернулася з ініціативою знову долучитися до цієї акції, ми відразу зголосилися.

   За словами модераторів заходу, за 17 років у містах України пройшло 115 фотовиставок «Дня», які відвідало близько мільйона людей, а 778 фотографів отримали нагороди. 

   Символом цьогорічного фотоконкурсу є вінок – метафора сім’ї. Він сплетений зі світлин з усіх куточків країни. Цьогоріч із понад 2400 світлин редакційне журі відібрало 350 кращих робіт як професіоналів, так і аматорів. Серед номінацій – «Український світ», «Політика», «Фото з історією», «Світ очима дітей», де представлені роботи авторів до 18 років, і «Птахи водойм», яку підтримує громадська організація «Українське товариство охорони птахів».

28.04.2017