Пасхи з Луцька поїхали у Волноваху

   Сьогодні, на свято Благовіщення, з Театрального майдануобласного центру Волині від Луцького Свято-Троїцького кафедрального собору УПЦ КПдо Волновахи поїхало 800 великодніх пасок, які виготовлено працівниками ТМ «Теремно Хліб».

   Під час святкового богослужіння митрополит Луцький і Волинський Михаїл оголосив прихожанам про цю подію. Із нагоди відправлення на центральний майдан Луцька прибули представники оргкомітету з побудови у Волновасі українського православного храму, який працює під гаслом «Луцьк-Волноваха. РАЗОМ збудуємо храм!». Доставити безцінний вантаж за призначенням уповноважено представника Благодійного фонду «Волинь-2014» Ігоря Лещенка.

   Цей дар від волинян уже вирушив у далеку дорогу на Донбас. Святий хліб буде подаровано громадянам, які в ці передсвяткові дні перебувають у Центральній районній та залізничній лікарнях м. Волноваха, українським військовослужбовцям із числа 30 і 72 ОМБР, які захищають Україну в зоні проведення АТО, а також учасникам святкових заходів, які відбуватимуться в Центрі дитячої творчості міста-побратима.

07.04.2017