Родина загиблого волинського героя отримала подарунки від польського бізнесу

   Представники польського бізнесу зібрали та передали для родини загиблого волинського героя Володимира Іщука подарунки. Члени Люблінського клубу бізнесу та Фундації «Новий став» організували збірку продуктів харчування, одягу та побутової техніки для родин волинських військовослужбовців, які загинули на Сході України в ході проведення Антитерористичної операції.

   Сьогодні представники Благодійного фонду «Волинь-2014» завезли подарунки родині Іщук та передали вітання від керівника Фундації «Новий став» Міхала Вуйчика та представників Люблінського клубу бізнесу, серед засновників якого є й фундатор БФ «Волинь-2014» Богдан Лукасік.

   Найбільшу радість від подарунків отримали діти загиблого бійця Анна та Станіслав. Їм польські благодійники передали солодощі, одяг, іграшки, шкільні набори та багато іншого. Його дружині Наталії презентували праску, блендер та продукти харчування. 

  Окрім цього, представники Люблінського клубу бізнесу передали фінансову допомогу на придбання будівельних матеріалів для ремонтних робіт. 

 

07.02.2017