Фундатор БФ «Волинь-2014» Володимир Цибульський придбав для дітей загиблих учасників АТО велосипеди

   17 велосипедів провідних марок Pride та Ranger, солодощі та іграшки придбав для дітей загиблих учасників АТО генеральний директор АТ «СКФ Україна» (публічне) та фундатор Благодійного фонду «Волинь-2014» Володимир Цибульський. Разом із Луцьким міським головою Миколою Романюком він вручив дітлахам цінні подарунки в рамках благодійної акції «Святий Миколай у кожну домівку», яка сьогодні відбулася в Палаці культури міста Луцька.

   Луцький градоначальник висловив слова вдячності родичам загиблих лучан, які загинули на Донбасі, захищаючи Батьківщину. Окремо, Микола Романюк подякував відомому Волинському благодійнику Володимиру Цибульському, який докладає чимало зусиль задля підтримки українських військовослужбовців та їх родин.

   Фундатор БФ «Волинь-2014» розповів, що ідея з придбанням велосипедів для дітей виникла під час спілкування в родинному сім’ї. «Для того, щоб майбутнє покоління було здоровим – ми закупили велосипеди», - сказав він, - та додав: «Наступного року, на свято Миколая, я знову прийду до вас з подарунками, тому пишіть листи з побажаннями».

   Наостанок, Володимир Цибульський повідомив, що 27 грудня 55 дітей загиблих учасників АТО, дітей з сімей інвалідів АТО матимуть змогу побувати у місті Києві на новорічній виставі «Скринька бажань» у Палаці Україна та відвідати Київський зоопарк та McDonalds за кошти АТ «СКФ Україна» (публічне). Він вручив директору Луцького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ліні Галан сертифікати на участь у цих заходах, яка буде координатором поїздки.

19.12.2016