У Заболоттівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат відкрили довгоочікуваний спортзал

   Спортзал у Заболоттівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат Ратнівського району, де навчається більше сотні особливих дітей, відкрили з інтервалом в п’ять років. У 2011 році кошти на його проектно-кошторисну документацію збирали на благодійному аукціоні, який організували працівники управління Служби безпеки України у Волинській області. Тоді на добру справу вдалося залучити понад 120 тисяч гривень.

   А вже через п’ять років на території школи звели сучасний спортзал. З нетерпінням на його спорудження чекали учні школи, які до цього фізкультурою займалися у старому приміщенні школи, яке облаштували під спортзал.

   Привітати учительський та учнівський колективи до Заболоття завітав фундатор БФ «Волинь-2014» та колишній керівник УСБУ у Волинській області Володимир Мельникович. Саме він у 2011-році був організатором благодійного аукціону, де зібрали перші кошти на новий спортзал.

   Він передав вітання усім присутнім від офіцерів, які несуть службу в зоні проведення АТО. «Педагогічний колектив школи-інтернату своїм відношенням до справи та до учнів заслужили, щоб позитивні ініціативи були підтримані. Я хочу побажати вам, щоб ви й надалі мали підтримку від влади та благодійників» - сказав Володимир Мельникович, вітаючи усіх присутніх.

   У свою чергу, виконавчий директор Благодійного фонду «Волинь-2014» Володимир Кривович вручив директору освітньої установи документи на морозильну скриню на 200 літрів та передав вітання від усіх фундаторів фонду.

   «Невдовзі буде створено спеціальний рахунок, кошти з якого будуть спрямовані на підтримку обдарованих та особливих дітей», - наголосив він.

   Родзинкою свята стала футбольна зустріч між паралімпійською збірною України з футболу та ФК «Абориген». Діти із захопленням спостерігали за грою іменитих гравців, які своїм відношенням до спорту показали, що немає нічого неможливого в житті і потрібно завжди йти до поставленої цілі. А потім мали змогу пограти з титулованими футболістами. Сподіваємося, що зустріч з паралімпійськими чемпіонами допоможе дітям реалізувати свій потенціал, а ми за декілька років почуємо прізвища гравців–вихованців Заболоттівської спеціальної загальноосвітної школи-інтернат на провідних футбольних стадіонах світу.

   Завершилося відкриття спортзалу спільним фото дітей та спортсменів, а музей школи поповнився цінним експонатом. Тренер паралімпійської збірної України з футболу Юрій Тимофеєв передав закладу ігрову футболку Анатолія Тимощука.

 

18.12.2016