РПОП «Світязь» відзначив другу річницю

   Сьогодні рота поліції особливого призначення «Світязь» УМВС України у Волинській області відзначає другу річницю.

   Урочисті заходи відбулися на території відділення Національної Академій Внутрішніх Справ. В капличці бійці молилися за сімома полеглими побратимами, після чого отримали нагороди від Міністра Внутрішніх Справ Арсена Авакова.

   Начальник ГУ НП Петро Шпига привітав бійців з річницею створення та подякував рідним і близьким бійців, які загинули.

   Прес-секретар Волинської єпархії УПЦ МП Валентин Марчук розповів, що з благодійного фестивалю «Волинський благовіст» надали матеріальну підтримку сім’ям загиблих. Крім того, подяку отримали сім’ї Володимира Іщука, Віктора Шолухи, Максима Ляшука, Мирослава Столярчука, Сергія Полінкевича, Олександра Сивого, Олександра Сацюка. 

   Були на нагородженні й представники Благодійного Фонду «Волинь-2014» Володимир Кривович та Ігор Лещенко. «Вони зробили все, щоб ми на Волині жили в мирі. Ми в свою чергу намагалися зробити все можливе для забезпечення роти необхідним. Хлопців вітаю зі святом, дай Боже, щоб всі завдання ви виконували з честю», ‒ сказав він.

   Благодійники вручили солодкі подарунки дітям загиблих та бійців «Світязя».

   Також подарунок підготувала редакція «Волинської газети» ‒ путівки в санаторій «Лісова пісня». Їх отримали Наталія Герасимчук та Олександр Зубко. 

 

10.06.2016