Досить піаритися на війні

   Чого хоче " Свобода" розхитуючи інформаційний простір новими фейками про блокування транзитних перевезень? Проблем із Світовою організацією торгівлі? Заблокувати транзит- працювати на агресора!Саме так , а не інакше!
    Навіть зараз транзитні перевезення скорочуються по відомим причинам: війна, стан доріг, інформаційні атаки на Україну... Включіть TV ЕС та Росії, яка картинка виходить... У росіян - Україна обманює... В ЕС - Україна не може забезпечити свої зобов'язання..
    Втратимо ринок транзитних перевезень - втратимо 15млрд доходів тільки від транзиту...
А втрата експорту? Це 4-5 млрд доларів ... І найголовніше - це призведе до катастрофічної мультиплікації втрати робочих місць... 250-300 тисяч працівників на вулицю задля піару політиків?
Дуже дорого коштує країні такий псевдо патріотизм ... Особливо коли перевізники розказують що блокування знімається за дуже зелені гроші... Тоді це точно не патріотизм, а піратство... Грабіж з дороги!!!! Якщо будемо до таких "патріотів" відноситись поблажливо дуже швидко перетворимось в Сомалі... В сіру зону карти світу.. Здається це зрозуміли в уряді... І добре що у мін інфраструктури є глибоке професійне розуміння проблеми..

28.02.2016