За кошти БФ «Волинь-2014» в Польщі лікуватиметься волинський боєць Олександр Ковальчук

   Благодійний фонд «Волинь-2014» продовжує надавати матеріальну допомогу на лікування та реабілітацію волинським військовослужбовцям, які отримали травми та поранення в ході проведення Антитерористичної операції.

   Цього разу волинські благодійники вирішили профінансувати курс лікування Олександра Ковальчука, який двічі перебував в АТО та повернувся додому з осколками в нозі та інвалідом ІІІ групи. Сума наданої допомоги становить 32 тисячі гривень.

   Військовослужбовець відомий тим, що наважився викрити оборудки з контрактною службою. Як мобілізований він служив в батальйоні територіальної оборони «Волинь», потім його без відома записали в контрактну службу. Через це він не може демобілізуватися.

   Спочатку Олександр лікувався у Дзержинська ЦРЛ, потім військово-медичній клініці центру Північного регіону в Харкові, де лікарі дістали з ноги один осколок. Ще два й донині там. Далі лікування у Луцькому військовому госпіталі та Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону у Львові.

   Нині Олександра чекає на лікування польська клініка. Волинські благодійники з фонду «Волинь-2014» пішли на зустріч бійцю та оплатили йому курс лікування та реабілітацію.

28.01.2016