У Волинському обласному госпіталі для інвалідів війни відкрили реабілітаційне відділення для учасників АТО

   Сьогодні у Волинському обласному госпіталі для інвалідів війни після ремонту відкрили неврологічне відділення відновного лікування на тридцять ліжко місць.

   Заступник головного лікаря даного медичного закладу Оксана Шкаровецька розповіла, що у відділенні лікуватимуть пацієнтів з ушкодженнями та після захворювань центральної та периферичної нервової системи та упорно-рухового апарату. Іншими словами, тут проходитимуть курси реабілітації учасники Антитерористичної операції.

   Ідея створення даного відділення виникла задля об’єднання бійців АТО в одному місці, адже раніше вони лежали в різних палатах. Також це відділення слугуватиме, так званим, координаційним центром з командою людей-професіоналів, які можуть вирішити проблеми «атошників».

   «Тут ми долатимемо не тільки проблеми фізичного здоров’я хлопців, але й допоможемо їм відновити психічний та психологічний стан. Будемо також допомагати в оформленні документів та вирішувати юридичні питання. У відділенні працюватиме невелика команда спеціалістів, яка зможе повністю надавати хлопцям таку допомогу», - сказала Оксана Шкаровецька.

   Облаштувати неврологічне відділення відновного лікування медикам допомогли волинські благодійники та українці, які нині проживають в Данії.

  Так, Благодійний фонд «Волинь-2014», з ініціативи свого фундатора Андрія Турака, закупив для потреб медичної установи пральну машину та два м’яких дивани, а Українсько-Данська волонтерська спілка «Збережи Україну» передала столи та комоди. 

26.01.2016