400-та родин переселенців Донбасу отримали допомогу в рамках програми «Разом з Україною»

   Чергова частина програми «Разом з Україною» з надання гуманітарної допомоги переселенцям Донбасу завершилася. Продуктові та дитячі набори, а також предмети побутової хімії отримали 400 родин, які нині проживають в Дніпропетровській та Донецькій областях.

   Сумарна вага наданої гуманітарної допомоги для однієї сім’ї перевищувала сто кілограмів. В продуктовому наборі містилися крупи, м’ясні тушонки, рибні консерви, олія, кава, чай, макаронні вироби, згущене молоко, шоколад, цукор, печиво, джеми та сік. До предметів побутової хімії -  мило, шампунь, зубна паста, пральний порошок.

   Наступний етап – ремонт 10-ти фельдшерсько-акушерських пунктів та облаштування 5-ти пунктів тимчасового перебування переселенців. Окрім того, ще півсотні родин-переселенців отримають предмети побутової техніки, а 400-та – аптечки.

   Нагадаємо, програма «Разом з Україною» діє в нашій державі за кошти Міністерства закордонних справ Республіки Польща через координаторів проекту «Фундація духовної культури пограниччя», а також Благодійних фондів «Волинь-2014», «Я - Волноваха» та «Міжнародна асоціація підтримки України». 

09.11.2015