В рамках програми «Разом з Україною» черговий гуманітарний вантаж отримали переселенці Донбасу

   В рамках програми «Разом з Україною» черговий гуманітарний вантаж у вигляді продуктів харчування та побутової хімії отримали внутрішньо-переміщені особи, які нині проживають у Волновасі – місті побратимі Луцька. Значна частина з них переїхали з Дебальцевого, Іловайська та Пісків – найгарячіших точок зони проведення Антитерористичної операції.

   Організувати роботу та допомогти видавати  гуманітарної допомоги до Волновахи поїхав працівник Благодійного фонду «Волинь-2014» Ігор Лещенко.

   Загалом продуктовими наборами було забезпечено сотню родин переселенців. Всі вони як один дякували за допомогу та бажали якнайшвидшого завершення бойових дій на Сході та повернення до рідних домівок.

   Окрім того, в рамках програми «Разом з Україною» в Дніпропетровську стартувала психологічна частина проекту. Лише за два дні учасниками семінарів стали 54 внутрішньо-переміщені особи. Були проведені заняття із цілепокладання та терапії кольоровим піском.

   Учасники зазначають, що заняття зацікавлюють їх незвичайною формою, знімають емоційне напруження, відновлюють віру у власні сили, згуртовують між собою та розширюють коло знайомств.

 

04.11.2015