У Волинському обласному госпіталі для інвалідів війни відзначили День захисника Вітчизни

   Сьогодні напередодні Дня захисника Вітчизни у Волинському обласному госпіталі для інвалідів війни відбулися урочисті заходи. У них взяли участь працівники медичного закладу, пацієнти, військовослужбовці, представники благодійних організацій, громадських організацій та волонтери.

   Були присутні в госпіталі й представники Благодійного фонду «Волинь-2014»: керівник ТзОВ «П’ятидні» фундатор Валерій Діброва та виконавчий директор Володимир Кривович.

   Головний лікар медичного закладу Тетяна Масікова розповіла присутнім про технології лікування та реабілітації волинян учасників Антитерористичної операції, які нині знаходяться в госпіталі. Вона вручила подяки за допомогу в облаштуванні реабілітаційного центру усім, хто долучився до цієї благородної справи.

   Валерій Діброва наголосив, що впродовж часу своєї діяльності Благодійна організація «Благодійний фонд «Волинь-2014» допомагала госпіталю для інвалідів війни засобами гігієни, продуктами харчування, а невдовзі облаштують клітку для кінезотерапії, що дозволить лікарям «ставити на ноги» пацієнтів, у яких є проблеми зі спиною.

   Також він вручив Тетяні Масіковій сертифікат на придбання ноутбука та принтера.

13.10.2015