БФ «Волинь-2014» передав для потреб 14 ОМБр автомобіль Renault Kangoo

   Автомобіль Renault Kangoo придбав Благодійний фонд «Волинь-2014» для потреб зенітно-ракетного дивізіону 14 окремої механізованої бригади. За словами військових, такі машини вкрай потрібні в зоні проведення Антитерористичної операції, адже вони дозволяють перевозити поранених, доставляти продукти харчування та медикаменти на передову.

   Старший помічник начальника протиповітряної оборони 14 ОМБр Андрій Вознюк повідомив, що в штаті зенітно-ракетного дивізіону такої машини немає, тому вони звернулися за допомогою до представників Благодійного фонду «Волинь-2014». «Благодійники зголосилися нам допомогти. І вже сьогодні нам передають цю машину. При першій нагоді ми її завеземо на передову для потреб наших військовослужбовців», - сказав військовий.  

   Виконавчий директор БФ «Волинь-2014» Володимир Кривович зазначив, що за рік діяльності Фонду для потреб військовослужбовців та медичних закладів України було передано понад чотири десятки автомобілів: «Цей черговий автомобіль їде для потреб нашої «рідної» 14 окремої механізованої бригади за сприяння керівника ТзОВ «Волинь-зерно-продукт» Євгена Дудки».

   Ключі від автомобіля Renault Kangoo військовослужбовцям вручив виконавчий директор ТзОВ «Волинь-зерно-продукт»Сергій Супрунюк.

08.10.2015