З Волині чергове авто поїхало в зону АТО

   Благодійний фонд «Волинь-2014» передав для потреб 72 окремої механізованої бригади автомобіль Opel Frontera. Машину прибав фундатор благодійної організації Володимир Цибульський.

   За словами благодійника, з початку діяльності Фонду в зону АТО було передано близько сорока позашляховиків, які краще використовувати у військово-польових умовах. Цей автомобіль вже буде четвертим для 72 бригади, тому що там є багато волинян, в тому числі працівники підприємства «СКФ Україна». Окрім придбання машин, ми їм допомагали тепловізорами, приладами нічного бачення, а також формою та засобами захисту.

   Виконавчий директор БФ «Волинь-2014» Володимир Кривович зауважив, що Фонд проводить системну роботу з військовослужбовцями. Ми намагаємося задовольняти усі заявки, які надходять на нашу адресу.

   «Серпень для нас буде дуже плідним. Окрім цього Opel Frontera, ми закупили позашляховик ISUZU Trooper, який зараз на технічному обслуговуванні. Також ми плануємо придбати автомобіль для 14 окремої механізованої бригади. Окрім того, ми проводимо роботи з ремонту машин. Наші фундатори Євген Дудка та Валерій Діброва ремонтують потужну військову техніку». 

06.08.2015