Благодійний фонд «Волинь-2104» передав для потреб Луцького гарнізонного військового госпіталю операційний стіл та світильник до нього

   Сьогодні член правління Благодійного фонду «Волинь-2014» Віктор Чорнуха передав для потреб Луцького гарнізонного військового госпіталю операційний стіл та шестирефлекторний світильник до нього.

   За словами головного лікаря медичного закладу Олександра Хоменка, дана хірургічна техніка була вкрай потрібна лікарям, адже до сьогодні вони оперували хворих на столах 1968 та 1973 років. «Стіл, який нам закупили благодійники з фонду «Волинь-2014» - дуже сучасний та багатофункціональний. На ньому комфортно працювати хірургу, адже він дозволяє зайняти різні позиції при оперативних втручаннях», - повідомив лікар.

   Олександр Хоменко розповів, що багато людей обіцяли придбати такий стіл для госпіталю, але, на жаль, їх слова так і залишились обіцянками. Сьогодні ж каже, був здивований, коли вранці дізнався, що представники Благодійного фонду «Волинь-2014» привезли стіл на територію медичного закладу. «Два тижні тому можливість придбання операційного стола ми обговорили з меценатами цього Фонду. Вони обіцяли допомогти. Як результат – стіл вже у нас. Оце – приклад роботи», - підкреслив Олександр Хоменко.

   У свою чергу, член правління Благодійного фонду «Волинь-2014» Віктор Чорнуха розповів, що Фонд засновано півтора місяці тому волинськими підприємцями середнього класу задля здійснення благодійної діяльності в інтересах України. «Ми вирішили надавати цільову допомогу, працюючи без посередників, адже розуміємо, які події сьогодні відбуваються в Україні. Раніше до нас звертались люди за допомогою, однак в кінцевому результаті ми не знали чи потрапляють виділені нами ресурси для потреб бійців, які перебувають в зоні АТО, тому й створили фонд», - сказав він.  

   Віктор Чорнуха наголосив, що опрацювавши звернення Олександра Хоменка, члени правління Фонду колегіальним рішенням вирішили допомогти: «Цей операційний стіл та світильник коштують близько 140 тисяч гривень. Його не випускають в Україні. Ми бажаємо медикам, щоб в професійному плані вони його використовували рідко, але й той же час, якщо він покращить умови їх роботи, то нехай служить за призначенням».

   Крім того, фундатори прийняли рішення збудувати в госпіталі пандус, але, на жаль, нині немає технологічної можливості цього зробити, адже його будівля знаходиться під охороною ЮНЕСКО і вважається пам’яткою культури.

   «Ми вирішимо й це завдання, - наголосив Віктор Чорнуха. -  Для зручності людей, які мають проблеми з пересуванням, ми встановимо тут приставний ліфт».

13.10.2014