Митниця та волонтери шукали шляхи вирішення спірних питань

   Вчора у форматі відеозв’язку відбулася розмова керівництва Державної митної служби України з представниками волонтерських організацій, аби  почути і зрозуміти проблеми, а також визначити механізм їх вирішення для потреб українських військових, які перебувають в зоні проведення антитерористичної операції. Участь в роботі наради також взяли представники Благодійного фонду «Волинь-2014».

   Зокрема, мова йшла про необхідність створення єдиного реєстру волонтерів та окремого консультаційного центру по роботі з ними або ж можливість введення представників митниці в уже існуючу раду волонтерів, яка діє при Міністерстві оборони України.

   За словами заступника начальника Державної фіскальної служби України Анатолія Макаренка, митниця визначить відповідальних за роботу з волонтерами на всіх етапах. Також планується створення списку брокерів, які допомагатимуть волонтерам на безоплатній основі, а їх послуги зарахують до волонтерської діяльності. Щодо ситуацій з платними терміналами, процедурними і документальними тонкощами, то тут митники обіцяють попрацювати над створенням законного механізму вирішення цих питань.

   На нараді також було вирішено, що керівник регіональної митниці – несе персональну відповідальність за організацію роботи з волонтерами. Митниця вже готує пам’ятку-інструкцію у форматі запитання-відповідь, яка буде виготовлена за десять днів, та сприятиме співпраці волонтерів з митними органами. Цей документ також можна отримати, відправивши заявку на електронну адресу [email protected] Кожен четвер з 10.00 до 11.00 двері центрального апарату митниці відкриті для спілкування з волонтерами. Місце зустрічі: м. Київ, вул. Дегтярівська, 11-Г. Попередня реєстрація за телефоном +380 (63)-711-03-26.

10.10.2014