Волноваська вузлова лікарня отримала реанімобіль від групи компаній SKF та Благодійного фонду «Волинь-2014»

   Реанімобіль, який група компаній SKF спільно з Благодійним фондом «Волинь-2104» передали державному закладу «Вузлова лікарня станції Волноваха ДП «Донецька залізниця» вже доставлений за місцем призначення. «Швидку допомогу» заповнену медичними препаратами, інвалідними візками, одягом, крупами та цукром на Донбас транспортував працівник Благодійного фонду «Волинь-2104» Ігор Лещенко з активним учасником Революції гідності лучанином Василем Гетьманом.  

   Передача сучасного реанімобіля, бодай на один день подарувала жителям Волновахи миті радощів та дала змогу забути про щоденну тривогу. Поблизу медичної установи зібралось більше сотні місцевих жителів, працівників лікарні, поранених військовослужбовців, а також керівники міста та району. Був серед гостей і народний депутат України, виходець з Волновахи - Дмитро Лубінець. У своїй промові він зазначив, що Волноваська вузлова лікарня надала медичну допомогу вже більше тисячі пораненим: як мирним жителям, так і українським військовослужбовцям. «Однак ми всі чекаємо того часу, коли закінчиться війна і реанімобіль перевозитиме породіль, а не поранених бійців», - підкреслив він.

   Волноваський міський голова Сергій Демченко подякував волинським благодійникам за транспортування карети швидкої допомоги, а генеральним директорам SKF GmBH та SKF Україна Манфреду Нойберту та Володимиру Цибульському передав почесні грамоти.

   Ключі та документи від реанімобіля Ігор Лещенко урочисто вручив головному лікарю медичної установи Володимиру Коваленку, який  підкреслив, що такий транспортний засіб вкрай необхідний для потреб лікарні.

   Ігор Лещенко під час передачі автомобіля наголосив, що Благодійний фонд «Волинь-2014» миттєво відреагував на звернення голови Волноваської військово-цивільної РДА Валерія Лубінця щодо потреби в транспортному засобі медичного призначення, а один із засновників Фонду – Володимир Цибульський це питання реалізував із своїми німецькими партнерами.

   Волиняни, що транспортували автомобіль у Волноваху, поклали квіти на місці загибелі співробітника УСБУ у Волинській області Віктора Мандзика та на блок-посту під Волновахою, де сепаратистськими «градами» було знищено автобус з мирними жителями. Також вони зустрілись з головою Волноваської військово-цивільної РДА Валерієм Лубінцем та міським головою Сергієм Демченком, де обговорено питання подальшої співпраці Фонду з органами місцевого самоврядування.

   В рамках поїзди на Донбас, військовослужбовцям 72 ОМБР доставлено запчастини до потужної військової техніки, розглянуто нові звернення бійців.

   Під час перебування у Волноваському районі волинян супроводжував проукраїнський активіст, волонтер, і просто небайдужа за долю України людина – Дмитро Іванов.

 

 

 

02.04.2015