Українська діаспора з Ганновера передала Благодійному фонду «Волинь-2014» 10 тонн гуманітарної допомоги

   Настоятель та прихожани Української Греко-Католицької Церкви святого Володимира з міста Ганновер (Німеччина) та громада українців Нижньої Саксонії зібрали та передали Благодійному фонду «Волинь-2014» десять тонн гуманітарної допомоги.

   Серед вантажу одяг, взуття, медикаменти, засоби гігієни, матраци, а також продукти харчування. Все, що зібрали в Німеччині, Благодійний фонд «Волинь-2014» передасть на потреби українських військовослужбовців, які перебувають в зоні проведення антитерористичної операції та медичні заклади.

   В коробках з одягом та продуктами харчування були листи від маленьких жителів Ганновера з словами вітання та підтримки українських військових. 

   Сьогодні, благодійники передали роті міліції особливого призначення «Світязь» УМВС України у Волинській області продукти харчування та медикаменти, намети та спальні мішки.

   Благодійний фонд «Волинь-2014» дякує українській діаспорі з Ганновера за надану гуманітарну допомогу. Адже, завдяки тісній співпраці, ми подолаємо непроханого ворога, який нахабно вторгнувся на нашу землю та досягнемо миру.

   Окрему подяку благодійники висловлюють лучанину Олександру Лазуці за контакти з українською діаспорою. 

   А вже завтра, 13 лютого о 14 годині, Благодійний фонд «Волинь-2014» передаватиме для потреб Луцького гарнізонного військового госпіталю дороговартісне іноземне медичне обладнання та медикаменти. 

12.02.2015