Голова правління Благодійного фонду «Волинь-2014» Петро Пилипюк зустрівся з волонтерами

   Про створення Волинського єдиного центру для волонтерів сьогодні йшлося під час зустрічі голови правління Благодійного фонду «Волинь-2014» керівника СП ТОВ «Модерн-Експо» Петра Пилипюка з волонтерами, які допомагають українським військовим та їх родинам.

   Петро Пилипюк презентував основні напрямки діяльності Фонду, а також розповів про його учасників. «Ми об’єдналися для здійснення благодійної діяльності в інтересах України та підтримати тих, хто потребує піклування та захисту. Ми працюємо адресно, прозоро та поза політикою і готові прийняти в свої лави інших учасників, які бажають долучитися Фонду та творити добрі справи», - сказав голова правління Благодійного фонду «Волинь-2014».

   Волонтери, у свою чергу, поділилися вже зробленим та запропонували декілька механізмів допомоги військовим. Кажуть, що у зв’язку з похолоданням, нині воякам на передову, в першу чергу, необхідно придбати термобілизну, обігрівачі, теплий одяг. Окрім того, мова йшла про підтримку 1-го батальйону територіальної допомоги.

   Результатом зустрічі стало обговорення можливого створення в Луцьку Волинського єдиного центру для волонтерів з єдиною базою потреб військових, а також координував дії вже створених центрів, які функціонують в обласному центрі, Ковелі та інших районах Волині. 

26.09.2014